1 Niedziela Wielkiego Postu – 18 II 2018

1. Dzisiaj, z racji trzeciej niedzieli miesiąca zapraszamy na godz. 15.00 na nabożeństwo do Matki Bożej Szkaplerznej, które rozpocznie się Mszą świętą.

2. Zapraszamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. We wtorki na Adorację Krzyża o godz. 19.30. Adoracje prowadzi młodzież „Przystanku św. Józefa”. W programie: uroczyste wniesienie krzyża św., liturgia Słowa, konferencja, osobista adoracja krzyża, modlitwa śpiewem. Zaś na nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy w piątki na godz. 17.30.

3. Serdecznie zapraszamy w środę na godz. 19.00 na LECTIO CARMELITANA czytanie i komentowanie Pieśni Duchowej św. Jana od Krzyża.

4. “Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus serdecznie zapraszają dziewczęta zainteresowane duchowością karmelitańską na dzień skupienia, który odbędzie się w najbliższą sobotę 24 lutego – początek o godz. 9.00. Siostry również zapraszają na nabożeństwo połączone z Mszą świętą ku uczczeniu Dzieciątka Jezus.  Będzie ono miało miejsce  w przyszłą niedzielę, 25-go lutego o godz. 18.00. Obydwa wydarzenia – w klasztorze sióstr przy ul. Mariańskiej 31.

5. W przyszłą niedzielę będzie można złożyć ofiarę do puszki na Krajowy Fundusz Misyjny „Ad gentes”.