2 Niedziela Wielkiego Postu – 25 II 2018

1. W każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. We wtorki na Adorację Krzyża o godz. 19.30. Adoracje prowadzi młodzież „Przystanku św. Józefa”. W programie: uroczyste wniesienie krzyża św., liturgia Słowa, konferencja, osobista adoracja krzyża, modlitwa śpiewem. Zaś na nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy w piątki na godz. 17.30.

2. Serdecznie zapraszamy w środę na godz. 19.00 na LECTIO CARMELITANA czytanie i komentowanie Pieśni Duchowej św. Jana od Krzyża.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. We czwartek o godz. 16.50 – Świecki Zakon Karmelitański zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę w intencji kapłanów, oraz o nowe powołania do służby Bogu.

4. W przyszłą niedzielę swoje imieniny będzie obchodził o. Kazimierz, serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy na godz. 9.30 na Mszę św. konwentualną.

5. Dyrektor publicznej (nieodpłatnej) Szkoły Podstawowej im. św. Wincentego Pallottiego w Lublinie, mieszczącej się przy al. Warszawskiej 31, informuje, że istnieje możliwość przeniesienie ucznia do klas IV i VII w nadchodzącym roku szkolnym. Bliższe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły. W niedzielę 4 marca 2018 r. w godzinach od 10.00 do 14.00.

6. Dziś wychodząc z kościoła można złożyć ofiarę do puszki na Krajowy Fundusz Misyjny „Ad gentes”. Zaś w przyszłą niedzielę będzie można złożyć ofiarę na Wielkopostne Dzieło Pomocy „Jałmużna wielkopostna”.