2 Niedziela Wielkiego Postu – 8 III 2020

1. Zapraszamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. W piątki na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30. Zaś we wtorki na Adorację Krzyża na godz. 19.00.

2. We wtorek, 10 marca rozpoczniemy nowennę przed uroczystością św. Józefa, patrona naszej świątyni. Kazania nowennowe w dni powszednie usłyszymy o godz. 11.30 i 18.00, zaś w niedzielę 15 marca na Mszy św. o godz. 15.00 z racji, iż będzie to trzecia niedziela miesiąca, niedziela szkaplerzna. Nowennę poprowadzi o. Artur z naszej wspólnoty zakonnej. Prośby i podziękowania do św. Józefa można składać w zakrystii, lub do skarbony. Również w zakrystii przyjmujemy intencje na Mszę św. zbiorową do św. Józefa, która zostanie odprawiona 19 marca o godz. 18.00. Nowenna jest przygotowaniem do uroczystości św. Józefa, ale także może stać się duchowym doświadczeniem, które pomoże nam dobrze przeżyć Wielki Post i przygotować się do Wielkiej Nocy. Serdecznie zapraszamy.

3. Wychodząc z kościoła możemy złożyć do puszki ofiarę na Krajowy Fundusz Misyjny „Ad gentes”. Zaś w przyszłą niedzielę będziemy mogli złożyć ofiarę jako Jałmużnę wielkopostną.