2 Niedziela Zwykła – 14 I 2018

1. Najbliższa niedziela będzie 3. niedzielą miesiąca. Zatem bardzo serdecznie zapraszamy na nabożeństwo ku czci Matki Bożej Szkaplerznej i wspólną modlitwę, która rozpocznie się mszą św. o godz. 15.00.

2. W środę, 17 stycznia będziemy obchodzić w Polsce Dzień Judaizmu. Jest on jedną z dróg wzajemnego zrozumienia i poszanowania. A od 18 do 25 stycznia w całym Kościele będzie trwał Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. W to wielkie wołanie Kościoła            o jedności, włączmy także nasze osobiste modlitwy.

3. Serdecznie zapraszamy w środę na godz. 19.00 na LECTIO CARMELITANA czytanie i komentowanie Pieśni Duchowej św. Jana od Krzyża.

4. Przypominamy, że w każdą środę o godz. 18.00 celebrujemy mszę św. zbiorową do św. Józefa, patrona naszego kościoła. Intencje modlitewne, które są odczytywane przed mszą św., można składać w zakrystii lub do skarbony w nawie kościoła. Natomiast w każdą trzecią niedzielę miesiąca celebrujemy o godz. 15.00 mszę św. zbiorową do Matki Bożej Szkaplerznej. Intencje można składać do skarbony przy ołtarzu Matki Bożej.

5. Zachęcamy do pogłębiania życia religijnego przez czytanie prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”, oraz „Głosu Karmelu”.