25 Niedziela Zwykła – 22 IX 2019

1. Zbliża się doroczne święto św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Najświętszego Oblicza, naszej siostry w Karmelu. Serdecznie zapraszamy na triduum ze św. Teresą, które rozpoczniemy w niedzielę 29 września. W samo święto Patronki Misji, tj. we wtorek 1 października Msze św. będą sprawowane jak w dzień powszedni. Wieczorną Eucharystię o godz. 18.00 odprawi o. Piotr Zerzucha nasz neoprezpiter, który udzieli nam prymicyjnego błogosławieństwa. Będzie to również Msza św. zbiorowa – intencje można składać w zakrystii. Po każdej Mszy św. zostaną pobłogosławione róże i płatki róż symbolizujące obfity deszcz łask, obiecany przez Świętą Teresę.

2. W październiku zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej o godz. 17.30.

3. Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus zapraszają na nabożeństwo połączone z Mszą Świętą ku uczczeniu Dzieciątka Jezus.  Będzie ono miało miejsce w najbliższą środę, 25-go września o godz. 18.00 w klasztorze sióstr przy ul. Mariańskiej 31.

4. Życząc wszystkim Bożego błogosławieństwa w rozpoczynającym się tygodniu, zachęcamy do pogłębiania życia religijnego przez czytanie prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i „Głosu Karmelu”.