27 Niedziela Zwykła – 7 X 2018

1. Przez cały październik zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej o godz. 17.30.

2. Serdecznie zapraszamy na triduum ze św. Teresą od Jezusa, które rozpoczniemy w sobotę 13 października. Kazania będą głoszone podczas Mszy św. o godz. 11.30  i 18.00. Uroczysta Eucharystia 15 października zostanie odprawiona o godz. 18.00, będzie to Msza św. zbiorowa, intencje można składać w zakrystii.

3. Przez cały listopad będziemy się modlić za zmarłych polecanych w listopadowych wypominkach. Msza święta w ich intencji będzie sprawowana codziennie o godz. 18.00, zaś różaniec z odczytywaniem imion zmarłych o godz. 17.30. „Zaduszki” można składać w zakrystii, lub na furcie.

4. W niedzielę, 14 października będziemy obchodzić XVIII Dzień Papieski. Tego dnia zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Papieski – stypendia dla młodzieży z ubogich środowisk – „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

5. Zachęcamy do pogłębiania życia religijnego przez czytanie książek i prasy katolickiej. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” płytka z filmem: Sprawa Chrystusa. Opowiada on prawdziwą historię dziennikarza, który postanowił zmierzyć się z największa tajemnicą chrześcijaństwa  i przeprowadzić rzetelne śledztwo.