27 Niedziela Zwykła – 8 X 2017

1. Z okazji dzisiejszego Dnia Papieskiego po mszy św. zostanie przeprowadzona zbiórka do puszki na Fundusz Papieski –„Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

2. Przez cały październik zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej o godz. 17.30.

3. Serdecznie zapraszamy na triduum ze św. Teresą od Jezusa, które rozpoczniemy w piątek 13 października. Kazania będą głoszone podczas mszy św. o godz. 11.30 i 18.00. W samą uroczystość, tj. w niedzielę 15 października na każdej mszy świętej. Uroczysta Eucharystia zostanie odprawiona o godz. 15.00, gdyż będzie to zarazem trzecia niedziela miesiąca, która jest poświęcona Matce Bożej Szkaplerznej.    Z racji uroczystości św. Teresy po mszy św. o godzinie 15.00 odbędzie się koncert w wykonaniu artystów Filharmonii Lubelskiej, zostanie wykonana Msza koncertowa na 2 głosy Józefa Furmanika.

4. Przez cały listopad będziemy się modlić za zmarłych polecanych w listopadowych wypominkach. Msza święta w ich intencji będzie sprawowana codziennie o godz. 18.00, zaś różaniec z odczytywaniem imion zmarłych o godz. 17.30. „Zaduszki” można składać w zakrystii, lub na furcie.

5. Zachęcamy do pogłębiania życia religijnego przez czytanie prasy katolickiej.