3 Niedziela Wielkiego Postu – 4 III 2018

1. Zapraszamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. We wtorki na Adorację Krzyża o godz. 19.30. Adoracje prowadzi młodzież „Przystanku św. Józefa”. W programie: uroczyste wniesienie krzyża św., liturgia Słowa, konferencja, osobista adoracja krzyża, modlitwa śpiewem. Zaś na nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy w piątki na godz. 17.30.

2. Serdecznie zapraszamy w środę na godz. 19.00 na LECTIO CARMELITANA czytanie i komentowanie Pieśni Duchowej św. Jana od Krzyża.

3. W sobotę, 10 marca rozpoczniemy nowennę przed uroczystością św. Józefa, patrona naszej świątyni. Kazania nowennowe w dni powszednie usłyszymy o godz. 11.30 i 18.00, zaś w niedziele 11 i 18 marca na mszy św. wieczornej o 18.00. Nowennę poprowadzi o. Paweł z naszej wspólnoty zakonnej. Prośby i podziękowania do św. Józefa można składać w zakrystii, lub do skarbony. Również w zakrystii przyjmujemy intencje na Mszę św. zbiorową do św. Józefa, która zostanie odprawiona 19 marca o godz. 18.00. Nowenna jest przygotowaniem się do uroczystości św. Józefa, ale także  może stać się duchowym doświadczeniem, które pomoże nam dobrze przeżyć Wielki Post i przygotować się do Wielkiej Nocy. Serdecznie zapraszam!

4. Przy wyjściu z kościoła można złożyć do puszki ofiarę jako Jałmużnę wielkopostną.