32 Niedziela Zwykła – 12 XI 2017

1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych polecanych w listopadowych Zaduszkach. Msza święta w ich intencji sprawowana jest codziennie o godz. 18.00, zaś różaniec z odczytywaniem imion zmarłych o godz. 17.30. Zaduszki można nadal składać w zakrystii i na furcie klasztornej.

2. We wtorek, 14 listopada przypada święto Wszystkich Świętych Zakonu Karmelitańskiego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy dziękczynienia.

3. 15 listopada w klasztorze Ojców Dominikanów odbędzie się sympozjum poświęcone św. Rafałowi Kalinowskiemu. Rozpocznie się mszą św. o godzinie 9.00. Szczegóły na plakacie przed kościołem.

4. Matka Boska Bolesna – Matka Człowieka, to tytuł spotkania szkaplerznego, na które serdecznie zapraszamy w przyszłą niedzielę. Rozpocznie się mszą św. o godz. 15.00. Usłyszymy słowo: o Pawła – Miram Matka ludzi i pani profesor Urszuli Mazurczak – Matka Boża Bolesna w sztuce.

5. W tym tygodniu naszą wspólnotę zakonną opuści o. Nikodem, który uda się do naszego klasztoru w Czernej pod Krakowem gdzie podejmie nowe obowiązki. Gorąco dziękujemy za dotychczasową posługę w naszym klasztorze i życzymy wielu łask Bożych na nowym miejscu.

6. Dziś wychodząc z kościoła można złożyć ofiarę do puszki na budownictwo sakralne. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary.