4 Niedziela Adwentu – 24 XII 2017

1. Zasiadając dziś z najbliższymi do wieczerzy wigilijnej, zadbajmy o jej tradycyjną i chrześcijańską oprawę, której niech towarzyszy wspólna modlitwa, lektura fragmentu Pisma świętego o narodzeniu Zbawiciela, łamanie się opłatkiem, wspólny śpiew kolęd. Dzisiaj nie będzie mszy św. o godz. 18.00.

2. W uroczystą noc Narodzenia Zbawiciela celebrować będziemy o północy Pasterkę za żyjących i zmarłych Dobrodziejów i Przyjaciół naszego klasztoru, oraz wszystkich modlących się w naszym kościele.

3. Porządek mszy świętych w Uroczystość Bożego Narodzenia i w święto św. Szczepana będzie taki jak w niedzielę.

4. W przyszłą niedzielę, 31 grudnia będziemy obchodzić święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. będzie to również ostatni dzień roku kalendarzowego, zapraszamy po mszy św. o godz. 18.00 na nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne z uroczystym „Te Deum” za mijający rok 2017.

5. W prasę, świąteczne opłatki, oraz wigilijną świecę Caritasu można się zaopatrzyć w zakrystii. Jest już do nabycia nowy numer Głosu Karmelu.

6. Życzymy wszystkim dobrego przygotowania się do świąt Bożego Narodzenia i duchowego spotkania się z Chrystusem, który przychodzi.