Niedziela Chrztu Pańskiego – 9 I 2022

1.      W sobotę 15 stycznia serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach Szkoły Modlitwy Kontemplacyjnej, którą rozpoczynamy w tym roku kalendarzowym. Początek o godz. 9.30. Spotkania odbywać się będą w kościele i składać się będą na nie: konferencja na temat modlitwy, praktyka modlitwy wewnętrznej oraz Eucharystia o godz. 11.30. Wstęp na spotkania jest wolny.

2. Najbliższa niedziela będzie trzecią niedzielą miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo ku czci Matki Bożej Szkaplerznej, które rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 15.00. Po niej konferencja maryjna i możliwość przyjęcia Szkaplerza karmelitańskiego.

3. Zachęcamy do czytania „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”. Do egzemplarza Gościa Niedzielnego każdego tygodnia dołączone będą płyty audio, na których znajduje się Pismo Święte czytane przez znanych polskich aktorów.

4.  Od dzisiaj każdego dnia transmitowana jest przez internet wieczorna Msza Święta, sprawowana w naszym kościele. Informacje znajdują się na naszej stronie internetowej. 5. Wszystkim życzymy dobrej i błogosławionej niedzieli oraz pierwszego tygodnia okresu zwykłego, który rozpocznie się od jutra.