Niedziela Miłosierdzia Bożego – 19 IV 2020

1. Uwzględniając ostatnie regulacje rządowe ws. pandemii informujemy, że od jutra w naszym kościele wraz z kaplicą boczną w nabożeństwie może uczestniczyć do 15 osób. Wejście wyłącznie od dziedzińca klasztornego 5 minut przed każdą Mszą Świętą. Poza nabożeństwami drzwi główne kościoła będą otwarte. Będzie to czas na osobistą modlitwę, a także możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania po zgłoszeniu się na furtę klasztorną lub telefonicznie 81 53 20 244. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek zakrywających usta i nos także w miejscach kultu. Dlatego prosimy, by dostosować się do tego rozporządzenia w naszej świątyni.

2. Pragniemy poinformować, że istnieje możliwość zamawiania intencji Mszy Świętej drogą mailową lublin@karmel.pl, lub telefonicznie 81 53 20 244.

3. We czwartek, 23 kwietnia, będziemy obchodzić – Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

4. Zachęcamy do pogłębiania życia religijnego przez czytanie Pisma świętego i prasy katolickiej, szczególnie nowego numeru Głosu Karmelu całkowicie poświęconego Matce Bożej Szkaplerznej.