1. Dziś przypada trzecia niedziela miesiąca jednak spotkanie szkaplerzne z racji Wielkanocy będzie przeniesione na przyszłą niedzielę i rozpocznie się o 15.00. Serdecznie zapraszamy.
2. W Poniedziałek Wielkanocny – Msze św. celebrowane będą według porządku niedzielnego. Zbiórka na tacę będzie przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II.
3. W czwartek, 25-go kwietnia na godz. 18.00 Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus serdecznie zapraszają na nabożeństwo połączone z Mszą Świętą ku czci Dzieciątka Jezus. Będzie ono miało miejsce o w klasztorze sióstr przy ul. Mariańskiej 31.
4. W najbliższy piątek, jako że przypada on w Oktawie Wielkanocy, która jest największą Uroczystością całego roku liturgicznego, nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.
5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić święto Bożego Miłosierdzia, jest to patronalne święto „Caritas”. Dlatego za tydzień będzie można złożyć do puszki ofiary na „Fundusz Caritas”.