XXII Niedziela Zwykła – 29 VIII 2021

  1. Informujemy, że dzień skupienia ze św. Józefem przewidziany na drugą sobotę miesiąca września odbędzie się wyjątkowo w trzecią sobotę miesiąca, czyli 18 września. Serdecznie zapraszamy. Do listy uczestników można dopisać się w zakrystii. Szczegółowy plan znajduje się na naszej stronie internetowej oraz w gablocie.
  2. Od pierwszego września, czyli od środy będziemy celebrować codzienną mszę św. o godz. 6.30, która była zawieszona w letnich miesiącach lipcu i sierpniu. Pozostałe msze św. w godzinach 7.15, 11.30 oraz 18.00.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Świecki Zakon Karmelitański poprowadzi adorację i modlitwę w intencji kapłanów oraz o nowe powołania do służby Bogu. Początek o godz. 16.50.
  4. W nadchodzącym tygodniu przypadają następujące święta oraz wspomnienia świętych: w poniedziałek pamiątka mistycznej łaski przebicia serca św. Teresy od Jezusa; we środę wspomnienie św. Teresy Małgorzaty Redi, karmelitanki bosej; w piątek św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
  5. W przyszłą niedzielę ofiary do puszki przeznaczone będą na programy edukacyjne dla dzieci prowadzone m. in. przez świetlice Caritas.
  6. Zachęcamy do pogłębiania życia religijnego przez czytanie prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”. Tygodniki te można nabyć w zakrystii.