XXIV Niedziela Zwykła – 11 IX 2022

1. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszki. Zebrane ofiary będą przeznaczone są na „Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu”.

2. W nadchodzącym tygodniu przypadają następujące święta i wspomnienia świętych: w poniedziałek wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi; we wtorek wspomnienie św. Jana Chryzostoma; we środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego, jest to również Dzień Modlitwy za Ukrainę, w której intencji odmówimy wspólnie litanię do św. Józefa oraz cząstkę różańca po Mszy św. o godz. 11.30; w czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej; w piątek św. męczenników Korneliusza, papieża i św. Cypriana, biskupa; w sobotę święto św. Alberta Jerozolimskiego, biskupa i prawodawcy Zakonu Karmelitańskiego.

3. W przyszłą niedzielę, po wakacyjnej przerwie, zapraszamy na comiesięczne spotkanie czcicieli Matki Bożej Szkaplerznej. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 15.00. Po Mszy św. konferencja oraz nabożeństwo do MB Szkaplerznej oraz przyjęcie Szkaplerza św.

4. Już teraz zapraszamy na spotkania w ramach Szkoły Modlitwy Kontemplacyjnej. Najbliższe spotkanie w sobotę 8 października. Początek o godz. 10.00.

5. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” oraz półrocznika „Głos Karmelu”, które są do nabycia w zakrystii.

6. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i dobrego tygodnia.