XXIX Niedziela Zwykła – 18 X 2020

  1. W związku z remontem centralnego ogrzewania w naszym klasztorze oraz w kościele Msze Święte sprawowane będą od poniedziałku do soboty w kaplicy Matki Bożej Pocieszenia. Wejście przez dziedziniec klasztorny obok wejścia do klasztoru. Z powodu obostrzeń sanitarnych do kaplicy w tych dniach będzie mogło wejść niestety jedynie siedem osób. Drzwi będą otwierane na pięć minut przed Mszą Świętą. Pierwszeństwo będą mieli ofiarodawcy. Różaniec będziemy odmawiać po Mszy Świętej wieczornej. W tym tygodniu wyjątkowo nie będziemy także spowiadać.
  2. Dzisiaj przypada Trzecia Niedziela Miesiąca. Sprawujemy dodatkową Mszę Świętą zbiorową ku czci Królowej Szkaplerza Świętego o godz. 15.00, która połączona jest z nabożeństwem i konferencją maryjną.
  3. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny, toteż po każdej Mszy św. będzie możliwość złożenia do puszki ofiary na Papieskie Dzieło Rozkrzewiania Wiary.
  4. Przez cały listopad będziemy się modlić za zmarłych polecanych w listopadowych wypominkach. Msza święta w ich intencji będzie sprawowana codziennie o godz. 18.00, zaś różaniec z odczytywaniem imion zmarłych o godz. 17.30. Kartki z „Zaduszkami” wyłożone są na stoisku w tyle kościoła i można je składać w zakrystii, lub na furcie.
  5. Zachęcamy do pogłębiania życia religijnego przez czytanie prasy katolickiej.