XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 22 IX 2020

1. Dzisiaj po południu zapraszamy na nabożeństwo ku czci Matki Bożej Szkaplerznej, które rozpocznie się mszą św. o godzinie 15.00. W czasie mszy św. możliwość przyjęcia Szkaplerza karmelitańskiego, natomiast po mszy św. konferencja maryjna, którą wygłosi o. Jakub Przybylski. Po niej nabożeństwo do Matki Bożej.

2. Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus zapraszają na nabożeństwo połączone z Mszą Świętą ku uczczeniu Dzieciątka Jezus. Będzie ono miało miejsce w najbliższy piątek, 25-go września o godz. 18.00 w klasztorze sióstr przy ul. Mariańskiej 31.

3. Zbliża się doroczne święto św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Najświętszego Oblicza, naszej siostry w Karmelu. Serdecznie zapraszamy na Triduum ze św. Teresą, które rozpoczniemy we wtorek 29 września. Podczas mszy świętych o godz. 11.30 oraz 18.00 nauki wygłosi o. Łukasz Kasperek. W samo święto Patronki Misji, tj. w czwartek, 1 października msze św. będą sprawowane jak w dzień powszedni. Wieczorna Eucharystia o godz. 18.00 będzie mszą św. zbiorową. Intencje prosimy składać w zakrystii. Po każdej Mszy św. zostaną pobłogosławione róże i płatki róż.

4. W naszej wspólnocie zakonnej witamy kandydatów do naszego zakonu, czyli braci postulantów, którzy będą odbywać pierwszy rok formacyjny. Polecamy ich powołanie waszym modlitwom.

5. Życząc wszystkim Bożego błogosławieństwa w rozpoczynającym się tygodniu, zachęcamy do pogłębiania życia religijnego przez czytanie prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”, które są do nabyci w zakrystii.