XXVI Niedziela Zwykła – 26 IX 2021

  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca oraz następujące wspomnienia świętych: w poniedziałek św. Wincentego à Paulo; we wtorek św. Wacława; w środę świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w czwartek św. Hieronima, w piątek św. Teresy z Lisieux, w sobotę św. Aniołów Stróżów.
  • W imieniu klasztoru i Kręgu Przyjaciół św. Teresy od Dzieciątka Jezus serdecznie zapraszamy do udziału w przygotowaniu i obchodach święta św. Teresy z Lisieux, jednej z najpopularniejszych świętych i najmłodszej Doktor Kościoła. We środę, czwartek i piątek – Msza Święta z kazaniem o godz. 11.30 i 18.00. Nauki wygłosi br. dk. Adam Barłowski. W piątek 1 października na Mszy Świętej o godz. 11.30 oraz 18.00 poświęcenie róż i płatków róż, które symbolizują obfity deszcz łask obiecany przez Świętą Teresę. O godz. 17.00 Krąg Przyjaciół św. Teresy poprowadzi różaniec. Msza Święta o godz. 18.00 będzie Mszą zbiorową za wstawiennictwem św. Teresy. Intencje można już składać w zakrystii. W tym też dniu przed i po Mszy świętej o godz. 11.30 oraz 18.00 dobędzie się kiermasz książek poświęconych życiu i duchowości świętej Teresy od Dzieciątka Jezus. Serdecznie zapraszamy.
  • Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które będą sprawowane w naszym kościele przez cały październik o godz. 17.30.
  • Życząc wszystkim Bożego błogosławieństwa w  rozpoczynającym się tygodniu, zachęcamy do czytania tygodników katolickich „Niedziela” oraz „Gość Niedzielny”.