XXVII Niedziela Zwykła – 3 X 2021

  1. Zapraszamy na dzień skupienia ze św. Józefem, który będzie miał miejsce w przyszłą sobotę, tj. 9 października w naszym kościele od godz. 9.30 do 14.30. Prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub internetowo. Konferencje wygłosi o. Przeor, Piotr Nyk i będą dotyczyły tytułu „Św. Józef, ojciec w cieniu”. Szczegółowy program znajduje się na naszej stronie internetowej, w gablocie oraz na folderach wyłożonych w kościele.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca, poświęcony modlitwie w intencji kapłanów oraz nowych powołań do służby Bogu. Dlatego w czwartek od godz. 16.50 do 17.30 zapraszamy na adorację i modlitwę w tej intencji, którą poprowadzi Świecki Zakon Karmelitów Bosych.
  3. Następujące wspomnienia świętych przypadają w nadchodzącym tygodniu: w poniedziałek św. Franciszka z Asyżu; we wtorek św. Faustyny Kowalskiej; w czwartek Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które będą sprawowane w naszym kościele przez cały październik o godz. 17.30.
  5. W przyszłą niedzielę ofiary do puszek przeznaczone będą na „Fundusz Papieski Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  6. Informujemy, że poszukujemy studenta lub studentkę na kilka godzin dziennie pracy w naszej Księgarni Karmelitańskiej. Zainteresowanych prosimy o kontakt poprzez adres mailowy, znajdujący się na naszej stronie internetowej.
  7. Życząc wszystkim Bożego błogosławieństwa w rozpoczynającym się tygodniu, zachęcamy do czytania tygodników katolickich „Niedziela” oraz „Gość Niedzielny”.