XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 X 2020

  1. Przez cały październik zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej o godz. 17.30 w naszym kościele.
  2. Serdecznie zapraszamy na Triduum ze św. Teresą od Jezusa w dniach 13-15 października. Homilie na Mszy św. o godz. 11.30 oraz 18.00 będzie głosił o. Paweł Baraniecki. Uroczysta Eucharystia 15 października o godz. 18.00 będzie Mszą św. zbiorową. Intencje można składać w zakrystii.
  3. Przez cały listopad będziemy się modlić za zmarłych polecanych w listopadowych wypominkach. Msza święta w ich intencji będzie sprawowana codziennie o godz. 18.00, zaś różaniec z odczytywaniem imion zmarłych o godz. 17.30. „Zaduszki” można składać w zakrystii, lub na furcie.
  4. W przyszłą niedzielę, 11 października będziemy obchodzić XX Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus”. Tego dnia zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Papieski – stypendia dla młodzieży z ubogich środowisk – „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  5. Zachęcamy do pogłębiania życia religijnego przez czytanie książek i prasy katolickiej.
  6. Pragniemy poinformować, że spotkanie organizacyjne Kręgu Przyjaciół św. Teresy od Dzieciątka Jezus odbędzie się w dwóch grupach, w najbliższą środę i czwartek, 7 i 8 października. Środowa grupa spotka się o godz. 16.30, po niej będzie Msza do św. Józefa. Natomiast w czwartek kolejność będzie odwrotna, najpierw Msza Święta wotywna do św. Teresy o godz. 18, a po niej zebranie w salce około 18.45. Zapraszamy serdeczne osoby już przynależące i osoby nowe, pragnące dołączyć do wspomnianego Kręgu Przyjaciół, na jedno z tych spotkań (zależnie od preferowanych godzin), aby wraz z nami modlić się i podjąć duchową formację w duchu św. Teresy, najmłodszej Doktor Kościoła. Informacje te znajdują się także na afiszu w gablocie przed kościołem.