XXVIII Niedziela zwykła – 10 X 2021

  • Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które sprawowane są w naszym kościele przez cały październik o godz. 17.30.
  • Najbliższa niedziela będzie trzecią niedzielą miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo ku czci Matki Bożej Szkaplerznej, które rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 15.00. Po niej konferencja maryjna i możliwość przyjęcia Szkaplerza karmelitańskiego.
  • Serdecznie zapraszamy na Triduum ze św. Teresą od Jezusa w dniach 13-15 października. Homilie na Mszach Świętych o godz. 11.30 oraz 18.00 wygłosi o. Jakub Przybylski. Uroczysta Eucharystia 15 października o godz. 18.00 będzie Mszą Świętą zbiorową. Intencje prosimy składać w zakrystii.
  • Informujemy, że przez cały listopad będziemy polecać Bogu zmarłych w wypominkach. Msza święta w ich intencji sprawowana będzie codziennie o godz. 18.00, zaś różaniec z odczytywaniem imion zmarłych o godz. 17.30. Kartki z „Zaduszkami” wyłożone są na stoisku w tyle kościoła i można je składać w zakrystii lub na furcie.
  • W dzisiejszą niedzielę zgodnie z zapowiedzią ofiary do puszek przeznaczone są na Fundusz Papieski Dzieło Nowego Tysiąclecia, natomiast w przyszłą niedzielę będą one przeznaczone na „Papieskie Dzieło Rozkrzewiania Wiary”.
  • Życząc wszystkim Bożego błogosławieństwa w rozpoczynjącym się tygodniu, zachęcamy do czytania tygodników katolickich „Niedziela” oraz „Gość Niedzielny”. Zachęcamy także do zakupu najnowszego numeru półrocznika „Głos Karmelu”. Znajdziecie w nim wiele artykułów o św. Józefie, w tym autorstwa karmelitów z naszego lubelskiego klasztoru.