XXX Niedziela zwykła – 24 X 2021

  • Dzisiejsza niedziela od wielu lat obchodzona jest jako Światowy Dzień Misyjny (w Polsce znany pod nazwą Niedzieli Misyjnej). Homilie w dniu dzisiejszym głosi o. Bogusław Żero, należący do zakonu misyjnego Ojców Białych. Wesprzyjmy dzieła misyjne prowadzone przez jego zakon ofiarą lub poprzez zakup kalendarzy lub innych pozycji znajdujących się na stoisku przed kościołem.
  • Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które sprawowane są w naszym kościele przez cały październik o godz. 17.30.
  • Przez cały listopad będziemy polecać Bogu zmarłych w wypominkach. Msza święta w ich intencji sprawowana będzie codziennie o godz. 18.00, zaś różaniec z odczytywaniem imion zmarłych o godz. 17.30. Kartki z „Zaduszkami” wyłożone są na stoisku w tyle kościoła i można je składać w zakrystii lub na furcie.
  • Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus serdecznie zapraszają na nabożeństwo ku czci Dzieciątka Jezus i Eucharystię. Najbliższe odbędzie się jutro, w poniedziałek 25-go października o godz. 17.30 w klasztorze sióstr przy ul. Mariańskiej.
  • Życząc wszystkim Bożego błogosławieństwa w rozpoczynjącym się tygodniu, zachęcamy do czytania tygodników katolickich „Niedziela” oraz „Gość Niedzielny”. Zachęcamy także do zakupu najnowszego numeru półrocznika „Głos Karmelu”, w którym można znaleźć artykuły z duchowości m.in. autorstwa ojców z naszego lubelskiego klasztoru.