XXXII Niedziela zwykła – 7 XI 2021

  • Serdecznie zapraszamy na ostatni już w tym roku dzień skupienia ze św. Józefem, który będzie miał miejsce w przyszłą sobotę, tj. 13 listopada w naszym kościele od godz. 9.30 do 14.30. Prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub internetowo. Konferencje wygłosi o. Bazyli Mosionek i będą dotyczyły tematu „Św. Józef, ojciec przyjmujący”. Szczegółowy program znajduje się na naszej stronie internetowej oraz w gablocie.
  • W listopadzie, miesiącu modlitwy za zmarłych polecamy codziennie Bożemu Miłosierdziu zmarłych powierzonych nam w tradycyjnych „Zaduszkach”. W ich intencji sprawowana jest Msza Święta o godz. 18.00, którą poprzedza różaniec o godz. 17.30 z odczytywaniem imion zmarłych.
  • W nadchodzącym tygodniu przypadają następujące święta i wspomnienia świętych: w poniedziałek św. Elżbiety od Trójcy Przenajświętszej, karmelitanki bosej; we wtorek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; w środę św. Leona Wielkiego, papieża; w czwartek św. Marcina z Tours, natomiast w piątek św. Jozafata.
  • Ofiary zbierane do puszek w dniu dzisiejszym przeznaczone są na „Pomoc Kościołowi w potrzebie”.
  • Życząc wszystkim Bożego błogosławieństwa w rozpoczynjącym się tygodniu, zachęcamy do czytania tygodników katolickich „Niedziela” oraz „Gość Niedzielny”.