XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 8 XI 2020

  1. Informujemy, że wznawiamy odprawianie Mszy Świętych oraz sprawowanie Sakramentu Pokuty w naszym kościele od środy, 11 listopada 2020 r. Dziękujemy za wasze wsparcie modlitewne i materialne w tym trudnym dla nas czasie.
  2. W związku nowymi z obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele podczas nabożeństw może przebywać ok. 15 osób (1 osoba na 15 m2). Prosimy o zachowanie odstępu i pozostałych norm sanitarnych (dezynfekcja rąk, noszenie maseczki).
  3. W przyszłą niedzielę przypada Trzecia Niedziela Miesiąca. Sprawujemy dodatkową Mszę Świętą zbiorową ku czci Królowej Szkaplerza Świętego o godz. 15.00, która połączona jest z nabożeństwem, konferencją maryjną i przyjęciem Szkaplerza Świętego.
  4. Przez cały listopad modlimy się za zmarłych polecanych w listopadowych wypominkach. Msza święta w ich intencji sprawowana jest codziennie o godz. 18.00, zaś różaniec z odczytywaniem imion zmarłych o godz. 17.30. Kartki z „Zaduszkami” wyłożone są na stoisku w tyle kościoła i można je jeszcze składać w zakrystii, lub na furcie.