Życzenia Wielkanocne

„Myślenie zaś o chwale, której oczekujemy, o miłości, jaką Pan ma do nas, i o Jego zmartwychwstaniu skłania nas do radości. Któż nam zabroni przebywać z Jezusem zmartwychwstałym, skoro mamy Go tak blisko w Najświętszym Sakramencie, gdzie przebywa już uwielbiony.” – Św. Teresa od Jezusa, Księga Życia

Drodzy w Chrystusie, Siostry i Bracia, nasi Przyjaciele!

W tym dniu rozpromienionym zmartwychwstaniem Jezusa, życzymy Wam wiele mocy i światła Ducha Świętego. Niech Jezus Zmartwychwstały oświeca Wasze życie i przeniknie umysły stanowczą pewnością, że prawdziwe szczęście znajdziemy w wypełnianiu Jego miłosiernej i ojcowskiej Woli. Niech wypełnia Wasze serca pokojem i miłością, niechaj darzy Was zdrowiem i błogosławieństwem, a tajemnica Zmartwychwstania staje się dla was niewyczerpalnym źródłem nadziei i ufności a także odnowy sił do dobrego i pięknego życia, szczególnie w tym czasie doświadczenia epidemią.

Dziękujemy Wam, za Waszą życzliwość i wspieranie nas modlitwą i ofiarami. Niech Bóg raczy Wam stokrotnie wynagrodzić dobroć okazywaną naszemu klasztorowi. W intencji naszych Przyjaciół i Dobroczyńców będziemy sprawować Mszę św. o godz. 9.30.