IV Niedziela Wielkanocna – 30 IV 2023

1. Rozpoczynamy miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie na godzinę 17.30.

2. Jutro 1 maja wspominamy św. Józefa robotnika. Msze św. jak w dni powszednie z dodatkową o godz. 9.30. W naszego Sanktuarium będziemy gościć PIELGRZYMKĘ RODZIN. Ks. Marek Urban moderator ,,Domowego Kościoła” będzie przewodniczył Mszy św. o godz. 11.30. Po każdej Mszy św. będzie krótkie nabożeństwo z oddaniem naszych rodzin św. Józefowi.

3. W bieżącym tygodniu przypadają wspomnienia: we wtorek, 2 maja wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła, we środę, 3 maja obchodzimy uroczystość Matki Bożej Królowej Polski, głównej patronki Polski. W tym dniu Msze św. odprawiamy w porządku niedzielnym, w sobotę, 6 maja święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba.

4. We środę, 3 maja na Mszy św. o 9.30 będziemy dziękować za posługę dotychczasowemu przeorowi o. Piotrowi Nykowi w naszym Sanktuarium a przywitamy nowego przeora, o. Piotra Jackowskiego.

5. W tym tygodniu 4 maja przypada pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy na adorację i modlitwę w intencji powołanych do służby Bożej od godz. 16.50. Modlitwę poprowadzi świecki Zakon Karmelitów Bosych.

6. Życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.