UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 21 V 2023

1. Z racji trzeciej niedzieli miesiąca, wszystkich czcicieli Matki Bożej Szkaplerznej serdecznie dziś zapraszamy na mszę św.          o godz. 15.00 oraz nabożeństwo szkaplerzne.

2. Nabożeństwa majowe w naszym kościele odprawiamy codziennie o godz. 17.30.

3. Zachęcamy do wzięcia udziału w Marszu Życia i Rodziny w przyszła niedzielę 28 maja, który przejdzie ulicami Lublina pod hasłem „Dzieci Przyszłością Polski”. Tegoroczny przebieg wydarzenia będzie miał następujący charakter.

Spotkamy się na Placu przed Kościołem Akademickim KUL w Lublinie o godz. 14.30. Rozpoczniemy częścią artystyczną pt. „Scena Pełna Życia”. O godzinie 16.00 wyruszymy wspólnie z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego do Archikatedry Lubelskiej, gdzie o godzinie 17.00 rozpocznie się uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Ks. Biskupa Adama Baba.

4. Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus z Bazylianówki zapraszają na najbliższe nabożeństwo ku czci Dzieciątka Jezus oraz Eucharystię, które odbędą się w czwartek, 25 maja o godz. 17.30 w klasztorze sióstr.

5.     W sobotę, 27 maja, zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Szkoły Modlitwy Kontemplacyjnej. Początek o godz. 10.00 w kościele. W programie konferencja na temat modlitwy oraz praktyka modlitwy wewnętrznej.

6. Życzymy dobrej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia.