1. niedziela Wielkiego Postu, 18 lutego 2024 r.

Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godzinie 17, natomiast w każdy piątek o godzinie 17.30 na nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Dzisiejsza niedziela jest trzecią niedzielą miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo ku czci Matki Bożej Szkaplerznej, które rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 15. W programie konferencja, modlitwa, możliwość przyjęcia szkaplerza karmelitańskiego.

Siostry karmelitanki Dzieciątka Jezus z Bazylianówki zapraszają na nabożeństwo ku czci Dzieciątka Jezus oraz Mszę Świętą w niedzielę, 25 lutego, o godzinie 17.30 w kaplicy sióstr przy ul. Mariańskiej.

Ofiary składane do skarbony przez cały okres Wielkiego Postu przeznaczone są na Wielkopostne Dzieło Pomocy „Jałmużna Wielkopostna”.

„Ziarna światła” to nasza propozycja na czas Wielkiego Postu. Zachęcamy do wyruszenia w duchową wędrówkę ze św. Janem od Krzyża. W każdą niedzielę na ołtarzu św. Jana od Krzyża będą wyłożone kartki z fragmentem pism Doktora Kościoła, które można zabrać do osobistej lektury i refleksji.