2. niedziela Wielkiego Postu, 25 lutego 2024 r.

Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godzinie 17, natomiast w każdy piątek o godzinie 17.30 na nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Ofiary złożone do skarbony w dzisiejszą niedzielę, która jest Dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami, są przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny „Ad Gentes”.

Siostry karmelitanki Dzieciątka Jezus z Bazylianówki zapraszają na nabożeństwo ku czci Dzieciątka Jezus oraz Mszę Świętą dzisiaj o godzinie 17.30 w kaplicy sióstr przy ul. Mariańskiej.

W sobotę zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Szkoły modlitwy kontemplacyjnej”. W programie: ćwiczenia medytacyjne z nauką, praktyka modlitwy w ciszy oraz Msza Święta. Rozpoczęcie o godzinie 9.00 w sali duszpasterskiej obok zakrystii.

„Ziarna światła” to nasza propozycja na czas Wielkiego Postu. Zachęcamy do wyruszenia w duchową wędrówkę ze św. Janem od Krzyża. W każdą niedzielę na ołtarzu św. Jana od Krzyża będą wyłożone kartki z fragmentem pism Doktora Kościoła, które można zabrać do osobistej lektury i refleksji.