XX niedziela zwykła, 20 sierpnia 2023 r.

Dziś trzecia niedziela miesiąca, lecz z racji wakacji dodatkowej Mszy Świętej o godzinie 15.00 nie będzie. Zapraszamy w dniu 17 września.

W piątek będziemy wspominać karmelitankę bosą, św. Marię od Jezusa Ukrzyżowanego, popularnie nazywaną Małą Arabką. W sobotę będziemy obchodzić uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

W przyszłą niedzielę ofiary do puszki przeznaczone będą na Fundusz Wspierania Nauki Chrześcijańskiej.

W uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, 26 sierpnia, w parafii św. Andrzeja Boboli w Lublinie odbędzie się piknik pielgrzymkowy połączony z podsumowaniem tegorocznych rekolekcji oazowych. Rozpocznie się on Mszą Świętą o godz. 16.30. Szczegóły można znaleźć w internecie.

Przy naszym Sanktuarium Świętego Józefa powstaje Pracownia Świętego Józefa, gdzie w atmosferze Nazaretańskiego Domu – słuchania, modlitwy i pracy – pragniemy tworzyć przestrzeń spotkania z Bogiem i drugim człowiekiem. Już dziś serdecznie zapraszamy w dniach 2 i 3 września bieżącego roku od godziny 11.00 do 16.00 na dni otwarte, podczas których będzie można zapoznać się z szeroką propozycją dla dzieci i dorosłych.