13. niedziela zwykła, 1 lipca 2024 r.

Od poniedziałku, 1 lipca, w naszym kościele wakacyjny porządek Mszy Świętych. Nie będzie Mszy Świętej o godzinie 6.30 w dni powszednie. Pozostałe Msze bez zmian.

W czwartek o godzinie 16.50 Świecki Zakon Karmelitów Bosych zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę w intencji kapłanów oraz o nowe powołania do służby Bogu.

W najbliższą niedzielę, 7 lipca, rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Matki Bożej z Góry Karmel. Msza Święta z kazaniem i nabożeństwem szkaplerznym będzie sprawowana w niedzielę o godzinie 18, zaś w dni powszednie o godzinie 11.30 i 18. W zakrystii przyjmujemy intencje na Mszę Świętą zbiorową w uroczystość odpustową o godzinie 18.

Organizujemy pielgrzymkę do Czernej na 26. Ogólnopolskie Spotkanie Rodziny Szkaplerznej. Wyjazd autobusem sprzed naszego klasztoru w piętek, 19 lipca, o godzinie 23. Powrót w sobotę około godziny 22. W ramach pielgrzymki planowane jest także po drodze nawiedzenie Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Zapisy na pielgrzymkę przyjmujemy w zakrystii.